Vyhledávání

Pamlskovník K9

MIA K9

PAM01

Ihned k dodání


840,00


Pamlskovník vyrobený ze dvo vrstev laminované CORDURY. Pamlskovníky jsou velmy odolné a nepropustné a udržují si svůj tvar.

Nylonová kapuce utažená pružnou šňůrkou. Vše bude sladěno co nejblíže tělu pamlskovníku. Barvy jako červené nebo tmavě modrá budou mít černou kapuci a hardware.( spony, koncovky atd.). Pamlskovník je opatřen systémem MOLLE, lze tedy připevnit k panelům MOLLE, ale lze jej nosit na opasku viz. pokyny na jednom z našich obrázků.

Pokyny pro péči: Otočte na ruby a umyjte houbičkou s teplou vodou a jemným mýdlem na nádobý, abyste se zbavili mastnoty a nečistot. Opláchněte, ale vyvarujte se ponoření a namáčení - voda zachycená mezi dvěma vrstvami vrstev vrstvené textilie bude hodně dlouho schnout.

Tip: Používáteli extrémě mastné nebo máčené odměny, ale nechcete pamlskovník po každém použití mýt, vložte plastový nebo silikonový kelímek do pamlskovníku. Vejde se do něj až 0,5l kelímek o průměru až 10 cm.

Dodává se s opaskem 25mm s plastovou sponou

Pamlskovník má samostatnou menší kapsu.

Rozměry 13 x 12 x 7 cm

Skladem barvy:

MULTICAM - vyprodáno

HOT PINK CAMO - vyprodáno

A TACS IX - vyprodáno

DIGITAL DESERT - vyprodáno

Další barvy na objednávku : černá, modrá NAVY, červená, oranžová,dark coyote, olive grab, šedá, magenta camo, reflexní černá, reflexní červená, multicam tropic, Multicam arid, multicam black, kryptek higlander, kryptek mandrake, pencott snowdrift, pencott greenzone,pencott badlands, pencott sandstorm, flecktarm, M09 ejercito pixelato,jade mosaic, jumbleramble, crystal shards, M81 woodland.

Momentálně nelze objednat výrobce ukončil výrobu

Nabídka

Můj účet