Vyhledávání

Haffit - štěně

Candy

Haffit 01

Skladem


600,00

Další možnosti:

Popis produktu Jedinečný koncept třívrstvé masem PLNĚNÉ GRANULE. Technologie přípravy masa a ochrany živin KIBBLE PROTECT umožňuje zpracování masové náplně (66%) při nižších teplotách. HAFFIT je moderní krmivo nejvyššího standardu vhodné pro psa každého věku a velikosti. S využitím vědecké metody OPTIMÁLNÍ KOMBINACE (1+1=3). Dva páry speciálních přídavků, zelený hrášek s jablkem a lněné semínko s lososovým olejem, výrazně posilují účinky kvalitních přirozených surovin a biologicky aktivních doplňků a bylin. Kompletní základ z masa včetně vybalancovaných minerálů je obohacen tvarohem, jogurtem a sušeným ovocem – malina, brusinka, jahoda a jablko. Naplňuje všechny potřeby zdravého růstu a vývoje štěněte a mladého psa, včetně potřeby pestrosti potravy, poznávání a ochutnávání. Pro plněné granule HAFFIT je typická chutnost a mimořádně vysoká využitelnost i kompletnost živin. Základem jsou vybrané kvalitní suroviny, převážně živočišné. Unikátní je zpracování technologií KIBBLE PROTECT do třívrstvého polštářku. Hlavní součást granule (66%) je masová náplň zpracovaná za nižších teplot, aby se horkem nenarušila hodnota a využitelnost živin . Maso je ochráněno dobře propečenou křupavou vrstvou a opatřeno vrchní vrstvičkou s bylinkami. KIBBLE PROTECT – ochrana živin. Složení HAFFITu ŠTĚNĚ je vypracováno pro zdravý růst a vývoj štěňat a mladých psů všech plemen. Vyladění požadované kondice se řídí přizpůsobením krmné dávky, denního množství krmiva. Velikost, tvar a hlavně struktura křupavého polštářku vyhovuje všem velikostem psů. Ve srovnání s klasickou sušší a tvrdší klasickou granulí si je psi rádi vychutnávají překusováním a křoupáním. Křehký lehčí polštářek umožňuje potravu lépe proslinit a ulehčuje práci žaludku. Vysoká stravitelnost a využitelnost HAFFITu spolu s optimálním obsahem vlákniny je viditelná v menším objemu lehce vytlačovaných tvarovaných exkrementů. Významnou předností dokonalé využitelnosti je nízká spotřeba, ekonomika. Navíc se pes zpracováním potravy méně unavuje a opotřebovává, plně využívá svůj fyzický potenciál a dožívá se vyššího věku ve zdraví. Kvalitní suroviny v moderní receptuře, ochrana a zachování živin metodou KIBBLE PROTECT, využití efektu OPTIMÁLNÍ KOMBINACE dává záruky unikátnímu krmivu HAFFIT. Chutné, bezpečné, špičkové krmivo na úrovni doby, krmivo první volby.

Ingredience Složení: masová náplň 66% (hovězí maso, vepřové maso a vývar, hovězí játra a krev, škvařené vepřové sádlo), hrách zelený, hrách žlutý, rýže, sušené jablko, bramborové vločky, vepřové maso, sušený tvaroh a jogurt, sušené ovoce – malina, brusinka, borůvka, lososový olej, rostlinný olej, lněné semínko, sůl, yucca schidigera, kvasnice a probiotika, chondroitin, glukosamin, mušle, bylinné extrakty : rozmarýn, máta, heřmánek.Výrobek je stabilizován proti plísním a žluknutí – oxidaci tuku. Obsahuje přírodní antioxidanty.

Deklarované jakostní znaky Analytické složky: protein 27%, tuk 17%, vláknina 6%, popel (minerály) 6%, vlhkost do 10%, energie 3640kcal/kg Doplňkové látky: vitamin A, vitamin C, niacin, biotin, B12, B6, B1, B2, kyselina pantotenová, kyselina listová, tokoferoly - vitamin E, L-karnitin.

Dávkování Spotřeba se může lišit podle plemene, stáří, pohlaví, aktivity a požadované kondice. Pes musí mít vždy k dispozici vodu. Krmivo je kompletní, žádné vitamíny nebo minerální doplňky nejsou potřebné Obal uzavírejte a skladujte na suchém chladném místě

Nabídka

Můj účet