Vyhledávání

Haffit Blue Hovězí Rýže

Candy

581215

Skladem


445,00

Další možnosti:

Popis produktu Vaše nejoblíbenější kombinace krmiva Haffit v novém balení! Ptejte se i ve svém obchodě. Konečně opravdové jídlo pro naše psy PLNÉ MASA, které přináší všechno potřebné pro zdravý růst a vývoj. Lehce stravitelné živiny snižují opotřebení organismu a prodlužují zdravý život. Úplně nový lidský přístup k výživě psa - na talíři i v misce stejně hodnotná a čistá strava. S Haffitem je náš pes opravdovým členem rodiny. JEDINÉ KRMIVO KOMPLETNĚ ZE SUROVIN PRO LIDSKOU SPOTŘEBU BEZ LEPKU, BEZ OBILÍ, BEZ CHEMIE, BEZ VÝČITEK A S LÁSKOU Haffit nejsou klasické granule, jsou to čerstvě pečené polštářky přeplněné masem. Haffit je zcela unikátní suché krmivo. Vhodné pro všechny velikosti a věkové kategorie psů. Vyrobené v malém potravinářském provozu v Sezemicích u Pardubic. 100% ZÁRUKA CHUTI A VRÁCENÍ PENĚZ od výrobce. Haffit jsme vyvinuli tak, aby byl vždy chutný a výživný. Kdyby vám přesto nevyhovoval, vrátíme vám peníze. Bez otázek. NO PROBLEM. Kontakt 800 101 165.

Ingredience Chuťově výrazné červené maso přináší dravost a sílu. Pro psy luxusní záležitost. Hovězí maso je pochoutkou díky výrazné lahodné chuti a vůni. Jedná se o nedostatkovou drahou surovinu, v běžném krmení téměř nepoužívanou. S Haffitem může potrava vašeho mazlíka obsahovat hovězí maso té nejvyšší kvality, z potravinářského trhu určeného pro člověka.

Složení: Masová náplň 68% (hovězí maso), rýže, vaječný bílek, jablko.

Deklarované jakostní znaky Analytické složky: Protein: 27%, Vláknina: 4%, Tuk: 22%, Popel: 6%, Energie: 4553kcal/kg. Haffit poskytuje všechny potřebné živiny ve správném poměru. Přirozeně obsahuje: omega mastné kyseliny, kolagen, chondroitin, glukosamin, koenzym Q, vitamíny a provitamíny A, D, E, K, karoteny, vitamíny skupiny B včetně biotinu, thiaminu, kyseliny listové, B12, vitamin C, esenciální aminokyseliny včetně DHA, všechny potřebné minerály včetně hořčíku, selenu, zinku, železa, jódu, vápníku a fosforu. Ve všech parametrech naplňuje nebo pozitivně přesahuje standardy a doporučení AAFCO (Association of American Feed Control Officials) a FEDIAF (The European Pet Food Industry Federation).

Dávkování Spotřeba se může lišit podle plemene, stáří, pohlaví, aktivity a požadované kondice. Pes musí mít vždy k dispozici vodu. Krmivo je kompletní, žádné vitamíny nebo minerální doplňky nejsou potřebné Obal uzavírejte a skladujte na suchém chladném místě

Nabídka

Můj účet