Vyhledávání

DOG GPS X30T

VNT electronics s.r.o

6132 DT

Skladem


15 999,00


GPS lokalizační a výcvikový systém pro psy s možností využití mapových podkladů. Tento model obsahuje výcvikový modul ( možnost vysílání korekčních impulsů do obojku).

Vyhledávací zařízení, které je vybaveno nejmodernější technologií s vysokou citlivostí GPS, Vám umožňuje lokalizovat až 13 zařízení na vzdálenost více než 20km v závislosti na terénu.

Přijímač lze bezdrátově spojit s mobilním telefonem pracujícím s OS Android. Aplikace umožňuje zobrazit v mapě všechna spárovaná zařízení DOG GPS a jejich podrobné informace. Mapy jsou k dispozici online i offline.

Skládá se z vysílače, který je umístěn na obojku psa a přijímače (ručního zařízení) v neonové barvě, na kterém psovod sleduje vzdálenost a směr k poloze psů. Vysílač získává svoji polohu z družic GPS a pomocí radiofrekvenčního signálu(RF) informaci o poloze vysílá do přijímače psovoda. Součástí vysílačů může být výcvikový modul (sada x30t), který umožňuje na vzdálenost až 20km vyslat z přijímače stimulační impuls.

Na displeji přijímače lze sledovat také sílu RF signálu, přesnost GPS pozice, stav aku vysílače i přijímače.

DOG GPS X30T disponuje také přídavnými funkcemi-kompas, Fence - akustická hranice, která poskytuje informaci o překročení nastavené vzdálenosti od přijímače vaším psem. Dále disponuje funkcí BEEPER díky které snadno určíte, jestli je váš pes v pohybu nebo stojí na místě. Přijímač umožňuje uložení své aktuální pozice a následně navigování k této pozici.( funkce waypoint)

Vlastnosti zařízení: Dosah mezi vysílačem a přijímačem je až 20km při přímé viditelnosti( v závislosti na terénu, vegetaci a dalších faktorech), sledování až 13 psů - psovodů nebo waypointů, nejmodernější technologie s vysokou citlivostí GPS v přijímači i vysílači, dobře čitelný displej přijímače - na přímém slunci i ve tmě, plně vodotěsný přijímač i vysílač, Dlouhá výdrž akumulátorů, 2 režimy akustického signálu, 15 úrovní stimulačního impulzu (DOG GPS X30T), přepínání kanálů, kompas, Funkce Fence akustická hranice k vytýčení prostoru pro psa, funkce beeper, funkce waypoint,funkce car mode, rychlí start přijímače, nejlehčí a nejmenší obojek, jednoduché ovládání.

Funkce: Zobrazení všech zařízení, mapy online a off line, kompas, záznam trasy všech zařízení, akustický signál, Indikace štěkotu psa se záznamem do trasy v mapě, DOG GPS X30T - stimulační impuls a funkce světlo

Obsah balení: Přijímač v neonové barvě vč. akumulátoru Li-Pol 1850mAh, Plastový klips pro zavěšení přijímače na opasek a 2ks šroubků, Sada kontaktních bodů - 2ks 10mm - 2ks 17mm, napájecí adaptér duální s USB kabely a klipsy - pro současné nabíjení přijímače i vysílače, šňůrka pro zavěšení přijímače, návod a záruční list, přepravní taška

Poštovné zdarma

Nabídka

Můj účet