Vyhledávání

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky a doprava

 

 1. Zboží, ceny a objednání zboží:

  1. Dodavatel dodá zboží které je v jeho výlučném vlastnictví na základě potvrzení objednávky objednatele tlačítkem Objednat a za kupní ceny, z platného ceníku dodavatele, dle podmínek daných touto smlouvou.

  2. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.hagar.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami jakož s reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Objednávka je návrhem kupní smlouvy.Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.

 2. Dodací podmínky:

  1. Zboží, které bude skladem bude doručeno do 5 pracovních dnů (v období před Vánocemi se termín dodání může prodloužit), ostatní jak nejrychleji to bude možné. V případě, že se vyskytnou nepředvídatelné události, vyhrazujeme si právo na prodloužení expediční lhůty. O tom však bude zákazník informován.

  2. Zboží bude dodáno na adresu uvedenou v objednávce jako adresa dodání.

  3. Dodavatel je povinen vystavit k prodávanému zboží řádný daňový doklad, který je nedílnou součástí dodávky.

  4. Vlastnické právo k prodávanému zboží přechází na objednatele až úplným zaplacením kupní ceny za zboží.

  5. Objednatel má právo kdykoliv před převzetím zboží od kupní smlouvy odstoupit, nepoužité a nepoškozené zboží můžete vrátit do 14 dní od jeho zakoupení. V tomto případě odešlete zboží zpět na adresu uvedenou přiloženém daňovém dokladu. Kupní cena Vám bude vrácena převodem na bankovní účet v případě že bude zboží nepoužito, nepoškozeno a v původním obalu.Poštovné se nevrací pouze cena zboží!! Nezasílejte zboží zpět na dobírku! Zásilka na dobírku nemůže být přijata.

  6. Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty - balík do ruky (200,- Kč). Při objednávce nad 3000,- je poštovné zdarma. Rozvoz po Praze při objednávce na 3000,-Kč zdarma. Rozvoz v pracovní dny od 8,00-16,00 nebo kurýrní službou. Řidič Vás bude kontaktovat.
   Cena poštovného platí jen pro ČR.Platba bankovním převodem po objednání bude vystavena zálohová faktura s platebními údaji a po připsání částky na účet bude zboží expedováno.

  7. Pokud celková cena objednaného zboží je větší než 3000.- Kč je dopravné zdarma.

  8. Doprava nad 20kg je poštovné 350.- Kč

  9. Cena poštovného pro SR. se stanovuje dle platných ceníkú České pošty.

  10. Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem ČR. Reklamace lze projednat na telefonu.

  11.  

  12. Nebude li v objednávce uveden telefon, email nebo neúplná adresa nebudeme na objednávku reagovat
   Reklamace

    

  1. V případě, že si Vámi objednané zboží nevyzvednete, a toto se nám vrátí zpět, budeme po Vás vymáhat náklady na marné zaslání objednaného zboží. Do uhrazenení těchto nákladů bude Vaše adresa zablokována pro další objednávání z našeho e-shopu.
  2. V případě, že budete žádat o opětovné zaslání nevyzvednutého zboží, budete hradit veškeré náklady na dopravu.
  3. Na chovatelské potřeby je poskytována zákonem stanovená záruční doba 24 měsíců (kromě zákonem stanovených vyjímek - týká se především krmiv). U věcí které jsou vyráběny na zakázku je záruka pouze 6 měsíců jelikož je dále neprodejné.
  4. V případě vrácení zboží v zákoné lhůtě bude vrácena cena zboží bez poštovného.
  5. Nevyzvednuté zboží bude po 5 pracovních dnech vráceno zpět do prodeje a objednávka bude stornována.
  6. Chcete li zboží vrátit musí být zboží vráceno nepoužité a s původním obalem.

 3. Platební podmínky:

  1. Platby za objednané zboží jsou prováděny jen bankovním převodem.V případě objednání zboží bude vystavena zálohová faktura s údaji pro platbu a která bude odeslána elektronicky. Po připsání částky na účet bude zboží expedováno. Při nedodržení data splatnosti zálohové faktury bude objednávka zrušena. Zálohová faktura bude zaslána na emailovou adresu uvedenou v objednávce, proto pozorně vyplňte emailovou adresu. Hotovostní platby nepřijímáme.

 

 1. Závěrečné ustanovení:

 

Vztahy touto smlouvou neupravené se řídí ustanoveními obchodního zákoníku ČR.

Všechny uvedené obrázky a texty zboží v tomto obchodě jsou chráněny autorským právem a jsou majetkem firmy Hagar

s.r.o


Provozovatel:

Hagar s.r.o

U Jankovky 1245/12

Praha 5

15300

tel: 721762537


Nabídka

Můj účet