Vyhledávání

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky a doprava

 

 1. Zboží, ceny a objednání zboží:

  1. Dodavatel dodá zboží které je v jeho výlučném vlastnictví na základě potvrzení objednávky objednatele tlačítkem Objednat a za kupní ceny, z platného ceníku dodavatele, dle podmínek daných touto smlouvou.

  2. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.hagar.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami jakož s reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Objednávka je návrhem kupní smlouvy.Kupní smlouvavzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.

 2. Dodací podmínky:

  1. Zboží, které bude skladem bude doručeno do 5 pracovních dnů (v období před Vánocemi se termín dodání může prodloužit), ostatní jak nejrychleji to bude možné. V případě, že se vyskytnou nepředvídatelné události, vyhrazujeme si právo na prodloužení expediční lhůty. O tom však bude zákazník informován.

  2. Zboží bude dodáno na adresu uvedenou v objednávce jako adresa dodání.

  3. Dodavatel je povinen vystavit k prodávanému zboží řádný daňový doklad, který je nedílnou součástí dodávky.

  4. Vlastnické právo k prodávanému zboží přechází na objednatele až úplným zaplacením kupní ceny za zboží.

  5. Objednatel má právo kdykoliv před převzetím zboží od kupní smlouvy odstoupit, nepřevzít zásilku a navíc nepoužité a nepoškozené zboží můžete vrátit do 14 dní od jeho zakoupení. V tomto případě odešlete zboží zpět na adresu uvedenou přiloženém daňovém dokladu. Kupní cena Vám bude vrácena poštovní poukázkou nebo převodem na bankovní účet. Nezasílejte zboží zpět na dobírku! Zásilka na dobírku nemůže být přijata.

  6. Zboží posíláme na dobírku prostřednictvím České pošty - balík do ruky (170,- Kč). Při objednávce nad 1500,- je poštovné zdarma. Rozvoz po Praze při objednávce na 1500,-Kč zdarma v pracovní dny od 8,00-16,00. Zboží je možno vyzvednou v pracovní dny od 9.00 - 18.00 po telefonické domluvě na telefonu 721067559 nebo 721762537 v sídle firmy nebo v blízkosti metra Jiřího z Poděbrad. Při osobním vyzvednutí zboží se neúčtuje žádný poplatek.
   Cena poštovného platí jen pro ČR. Bankovním převodem. Po objednání bude vystavena zálohová faktura s platebními údaji a po připsání částky na účet bude zboží expedováno.

  7. Pokud celková cena objednaného zboží je větší než 1500.- Kč je dopravné zdarma.

  8. Doprava nad 20kg je poštovné 250.- Kč

  9. Cena poštovného pro SR. se stanovuje dle platných ceníkú České pošty.

  10. Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem ČR. Reklamace lze projednat na telefonu 721 067 559

  11. Zboží v rezervaci které nebude vyzvednuto bude rezervováno po dobu pěti dnů od zaslání termínu kdy je možno zboží vyzvednout. Po uplynutí této doby je zboží vráceno zpět do prodeje a rezervace zrušena. Toto neplatí jeli zboží placeno převodem pak je na kupujícím kdy si zboží vyzvedne.
   Reklamace

  1. V případě, že si Vámi objednané zboží nevyzvednete, a toto se nám vrátí zpět, budeme po Vás vymáhat náklady na marné zaslání objednaného zboží. Do uhrazenení těchto nákladů bude Vaše adresa zablokována pro další objednávání z našeho e-shopu.
  2. V případě, že budete žádat o opětovné zaslání nevyzvednutého zboží, budete hradit veškeré náklady na dopravu.
  3. Na chovatelské potřeby je poskytována zákonem stanovená záruční doba 24 měsíců (kromě zákonem stanovených vyjímek - týká se především krmiv).
  4. V případě vrácení zboží v zákoné lhůtě bude vrácena cena zboží bez poštovného.
  5. Nevyzvednuté zboží bude po 5 pracovních dnech vráceno zpět do prodeje a objednávka bude stornována.

 3. Platební podmínky:

  1. Platby za objednané zboží jsou běžně prováděny na dobírku nebo v hotovosti při osobním odběru nebo bankovním převodem.
  2. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícím účtenku a zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 1. Z a ávěrečné ustanovení:

 

Vztahy touto smlouvou neupravené se řídí ustanoveními obchodního zákoníku ČR.

Všechny uvedené obrázky a texty zboží v tomto obchodě jsou chráněny autorským právem a jsou majetkem firmy Hagar

s.r.


Provozovatel:

Hagar s.r.o

U Jankovky 1245/12

Praha 5

15300

tel: 721762537