Vyhledávání

Taktický vojenský obojek pro psy v barvě multicamo. Velikost obojku L 42-50cm. Masivní plastová spona NEXUS které se používají ve vetšině armád na..
600,00
Není skladem
Vojenský taktický obojek pro psy v barvě kryptek typhoon. Kvalitní vojenská plastová spona které se používají ve většině armád světa. 40mm široký..
880,00
Taktická vesta pro psy.Různé kamufláže.Vesta se skládá z hlavního pláště, který je opatřen MOLLE montážní systém po obouch stranách pro uchycení..
4 900,00
Vojenský taktický obojek s držadlem a sponou COBRA. Vyroben z kvalitních materiálů používaných v armádách. Přezka AustriAlpin COBRA se používá ve..
1 400,00
Vojenský taktický obojek s rukojetí o šířce 50mm. Vyrobeno z kvalitních materiálů a s kvalitní plastovou přezkou ITW NEXUS které se používají ve..
600,00
Obojek z vysoce kvalitních vojenských materiálů které obsahují ITW NEXUS přezky které se používají ve většině armád po celém světě. Vojenský polyamid..
600,00
Maskáčový obojek je vyroben z vysoce kvalitních a odolných materiálů a obsahuje ITW Nexus přezku používanou ve většině armád světa. Popruh je odolný..
700,00
Taktický vojenský obojek z  vysoce kvalitních vojenských materiálů s kvalitní ITW NEXUS přeskou která se využívá ve většině armád světa. široký..
700,00
Vodítka jsou vyrobena pro dlouhou životnost. Vypouštěcí karabina je  odolná vůči zátěži, povětrnostním podmínkám a poškrábání. Švy na vodítkách jsou..
1 000,00
Ručně vyráběný sedlový postroj v kamuflážním provedení. Postroj se skládá z polstrovaného sedla, hrudního pásu a břišního pásu. Po stranách je velký..
1 600,00

Můj účet