d‑control professional 1000 mini

VNT electronics s.r.o

373 DT

Skladem


5 999,00


Elektronický výcvikový obojek d-control professional 1000 mini díky velikosti stimulačních impulsů je vhodný zejména pro menší rasy psů, ale dostačuje i pro větší plemena psů, kteří nemají posunutý práh citlivosti. Je určen především pro výcvik základních povelů, s dosahem až 1000 m.

Vysílač disponuje následujícími funkcemi, které si můžete navolit na libovolné tlačítko:

2 úrovně akustického signálu,

40 úrovní stimulace,

krátký a dlouhý stimulační impuls,

8 režimů světla,

4 režimy vibrace.

Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném displeji.

(Není kompatibilní s ostatními modely - pouze s d-control professional a d-control professional mini)

Popis produktu Elektronický výcvikový obojek d‑control professional 1000 mini

Elektronický výcvikový obojek d-control professional 1000 mini je díky své variabilnosti, vyšší odolnosti, vodotěsnosti přijímače i vysílače určený hlavně pro profesionální sportovní a služební výcvik všech plemen psů. Velké uplatnění najde i při každodenním používání běžnými uživateli. Tento model s dosahem 1000 m umožňuje individuální nastavení funkce čtyř tlačítek. Na každé tlačítko je možné navolit jednu z funkcí: akustický signál, stimulační impuls v 40 úrovních (krátký a dlouhý), vibraci nebo světlo. d-control professional umožňuje výcvik jednoho nebo dvou psů.

Součásti dodávky:

vysílač

klips pro zavěšení vysílače na opasek a 2 ks šroubků

přijímač s černým plastovým řemenem: 20 mm x 70 cm

sada kontaktních bodů: 2 ks 12 mm, 2 ks 17 mm

2 ks alkalická baterie AAA 1,5 V lithiová baterie CR2 3 V

testovací doutnavka

šňůrka pro zavěšení vysílače na krk

návod a záruční list kufr

Všeobecné vlastnosti:

dosah až 1000 m na volném prostranství nárazuvzdorná konstrukce vysílače vodotěsný vysílač i přijímač 8 režimů světla a 4 režimy vibrace 2 režimy akustického signálu – krátký / dlouhý krátký / dlouhý stimulační impuls 40 úrovní stimulačního impulsu možnost výcviku 2 psů libovolně nastavitelná funkční tlačítka možnost spárování dvou vysílačů na jeden přijímač přijímač má rozměry 61 x 40 x 31 mma váží 45 g bez baterie v přijímači je zabudovaný magnetický systém ON/OFF - zapnutí či vypnutí přijímače se tedy provádí pouhým přiložením vysílače k přijímači kontrola stavu baterií u přijímače i vysílače životnost baterií je až 12 měsíců v závislosti na používání podsvícený displej pro zobrazení výše stimulačního impulsu, vysílání a vybití baterie možnost používat pro výcvik dvou psů najednou kontaktní body pro dlouhosrsté a krátkosrsté psy u vysílačů je klips pro zavěšení na opasek vysílač má rozměry 113 x 53 x 29 mm a váží 125 g bez baterie a antény