d‑control 600

VNT electronics s.r.o

321 DT

Skladem


3 999,00


Elektronický výcvikový obojek d-control 600 díky velikosti stimulačních impulsů vhodný pro všechna plemena psů a je určen především pro výcvik základních povelů, dosahem až 600 m.

Dle velikosti přijímače ho však doporučujeme spíše pro střední a velká plemena. Vysílač disponuje funkcí zvuk, stimulační impuls s úrovní 0 - 30 a nastavitelný trvalý impuls (funkce booster), kde si můžete nastavit libovolnou intenzitu stimulačního impulsu, než máte navolenu u tlačítka stimulační impuls. Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném displeji.

(Není kompatibilní s modely řady d-control mini, d-control professional, d-fence, d-mute.)

Popis produktu Elektronický výcvikový obojek d‑control 600

Součásti dodávky:

přijímač s tkaným černým řemenem bez oka (75cm)

plastový kufřík

dálkový ovladač s klipsem na opasek

testovací doutnavka 1x baterie CR2 3V, 2 x baterie AA (tužková)

kontaktní body 12 a 17 mm

šňůrka pro zavěšení vysílače na krk

DVD Výcvik psa pomocí elektronického výcvikového obojku

Všeobecné vlastnosti: přijímač má rozměry 64 x 43 x 34 mm a váží 56 g bez baterie dokonale vodotěsný přijímač v přijímači je zabudovaný magnetický systém ON/OFF - zapnutí či vypnutí přijímače se tedy provádí pouhým přiložením vysílače k přijímači kontrola stavu baterií u přijímače i vysílače (bliká červená - zelená na přijímači, zobrazuje se na displeji) samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu volitelné nastavení úrovně stimulačního impulsu (0 - 30) životnost baterií je až 12 měsíců v závislosti na používání podsvícený LCD displej pro zobrazení výše stimulačního impulsu, vysílání a vybití baterie možnost používat pro výcvik dvou psů najednou – je zde tlačítko na přepnutí psa 1 a 2 dosah až 600 m na volném prostranství kontaktní body pro dlouhosrsté a krátkosrsté psy u vysílačů je klips pro zavěšení na opasek vysílač má rozměry 119 x 53 x 28 mm a váží 88 g bez baterie a antény rozměry s anténou jsou 152 x 53 x 28mm