Filtr Respira Nano Perfection P2

Nanologic

FP2

Skladem


199,00


Filtr k polomasce Nanologix Respira Compact s certifikovaným záchytem P2: prach, hrubé nečistoty a nebezpečné pevné i kapalné částice, bakterie a viry.

Certifikovaný záchyt virů více než 99% (účinnost vyšší než u respirátorů třídy FFP3). Zaručuje ochranu samotného uživatele i jeho okolí. Unikátní patentovaná technologie spojuje nádechový i výdechový otvor při využití nanovlákenných filtrů, umožňujících filtraci vdechovaného i vydechovaného proudu vzduchu bez výdechových ventilů. Polomaska není součástí balení.

systém umožňuje snadnou a hygienickou manipulaci ◦výměnu filtru lze provést jednou rukou bez nutnosti sundání masky z obličeje

◦nanovlákenná filtrační vložka zaručuje efektivní mechanický záchyt částic, odpovídající certifikaci P2 (záchyt virů více jak 99 %) ◦systém nevyužívá výdechové ventily - je tak zajištěna efektivní ochrana nejen uživatele polomasky, ale i jeho okolí Dýchací systém Respira Compact přináší:

◦Dosud nejúčinnější systém ochrany dýchacích cest s certifikovaným záchytem více jak 99,99% (při použití filtru Nano Perfection, třída účinnosti P3)

◦Tvarové řešení polomasky zaručuje dokonalou těsnost na rozhraní pružné části polomasky a obličeje. ◦Nanovlákenné a vrstvené částicové filtrační materiály zajišťují filtraci pevných částic, kapalných a pevných aerosolů i mikroorganismů. Chrání tak před širokým spektrem zdraví škodlivých a nebezpečných kontaminantů, a při použití filtru Perfection P3 dokonce před radioaktivními částicemi.

◦Systém se vyznačuje snadnou a intuitivní obsluhou, výměnu filtru lze během několika sekund provést jednou rukou a bez nutnosti sundání masky z obličeje.

◦Jedinečné konstrukční řešení spojuje nádechový a výdechový otvor. To mimo další výhody zajišťuje i částečnou regeneraci filtračního média, čímž se významně prodlužuje životnost filtrů až na dvojnásobek.

Obličejová část masky je vyrobena ze speciálního silikonu, který splňuje nejpřísnější požadavky pro použití ve zdravotnictví. Vyznačuje se vysokou chemickou odolností (při kontaktu s chemikáliemi nedochází k jeho poškození), minimálním sklonem k trvalým deformacím a extrémní odolností vůči stárnutí.

Respirační masku Respira Compact lze skladovat ve složeném stavu v balení o malých rozměrech. Svou pružnost neztrácí ani při dlouhodobém používání, po vybalení dostává původní tvar a je okamžitě připravena k použití. Životnost masky je oproti stávajícím produktům na trhu výrazně delší.

Systém Nanologix Respira byl vyvinut v českých laboratořích ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci, a do výbavy ho již zařadila např. Armáda ČR, zdravotnická a vědecká zařízení nebo složky integrovaného záchranného systému.